Gala Ars Veritas Vitae 2016 - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy z Państwem już 10 lat, kształtując, opiekując się i kreując wspaniałe talenty Państwa dzieci. Daje nam to wiele satysfakcji i radości. Zapraszamy na nasz Jubileusz 10-lecia Konserwatorium Tańca i 5-lecia Międzynarodowej Fundacji Talentów Artystycznych!

Charytatywna Gala Jubileuszowa „Ars Veritas Vitae” odbędzie się 6 czerwca 2016 roku o godz. 18.00 w pięknym Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Dochód z eventu przeznaczony będzie na organizacje pożytku publicznego, niosące pomoc dzieciom.

W czasie Jubileuszu obejrzymy specjalnie przygotowany na tę okazję Balet zatytułowany „Dziadek do Orzechów, czyli walka o krainę słodkich marzeń” w choreografii założycielki Konserwatorium Tańca, Pani Dyrektor Anny Hełbickiej.

Serdecznie zapraszamy!!!