Summerstock 2017 w Gdańsku

Mamy zaszczyt zaprosić kwalifikowanych uczestników na tegoroczny Summerstock! W ramach ścisłej współpracy, obóz odbędzie się ponownie w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku.

WARUNKI ZAKWALIFIKOWANIA
Ze względu na wysoki poziom przygotowanego programu, na obóz zapraszamy jedynie uczniów Konserwatorium Tańca (Grupy Przygotowawcze W1, W2 i Klasy Baletowe) oraz uczestników innych programów MFTA. Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób. Po zgłoszeniu kandydata/kandydatki o zakwalifikowaniu uczestnika na obóz "Summerstock 2017 Gdańsk" decyduje Dyrektor Naczelny NSST Konserwatorium Tańca w Krakowie oraz Dyrektor Naczelny Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku.

PROGRAM ORAZ WARSZTATY MASTERCLASS
Szczegóły programu są zastrzeżone. Informacji można zaczerpnąć w siedzibie MFTA-KT. Mówi się, że naśladowanie jest najszczerszą formą pochlebstwa, jednak w tym roku zapraszamy placówki "konkurencyjne" do wykazania inicjatywy i stworzenia własnego programu.