Zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

W ramach Festiwalu Muzyki i Tańca Ars Veritas Vitae 2017 serdecznie zapraszamy na ponowne zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w sobotę 6 maja. Pierwsza grupa o godzinie 15:00, druga grupa o godzinie 16:00. Wstęp gratis - koszty pokrywa Fundacja :)

*** UPDATE: Dziękujemy za zainteresowanie! Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Ponad 100 osób skorzystało! Zapraszamy następnym razem :) ***

Pod przewodnictwem Pana Bartłomieja Oskarbskiego zapoznamy się z bogatą historią Teatru jak i zwiedzimy gmach w poszerzonym zakresie normalnie nie dostępnym dla gości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci jak i dorosłych, uczestników programów Fundacji jak i osoby nie zrzeszone.

Rezerwacja miejsc bezpośrednio w sekretariacie KT lub drogą mailową do Pani Justyny Kluzek (jkluzek@mfta.org.pl). Liczba miejsc ograniczona.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Teatrze!

Martin Chmielnicki