Warsztaty i Masterclass z Agatą Lechowicz z OSB w Gdańsku

Zapraszamy kwalifikowanych uczestników na MASTERCLASS z tańca klasycznego!

W ostatni weekend miesiąca października odbędą się warsztaty w ramach programu XPERIMENT. Spotkanie poprowadzi Pani Dyrektor ds Artystycznych Agata Lechowicz z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku.

Poprzednia edycja warsztatów skupiała się na tańcu współczesnym. W nadchodzącej edycji zwracamy uwagę na technikę tańca klasycznego w formie masterclass. W sobotę jak i w niedzielę zajęcia odbędą się w formie pełnej lekcji z tańca klasycznego, masterclass'y dla grupy zaawansowanej oraz repertuar z uczestnikami indywidualnymi zaproszonymi przez Panią Dyrektor Annę Hełbicką.

Liczba uczestników ograniczona do 30 osób. Zgłoszenia na warsztaty grupowe można dokonać mailowo na adres xperiment@mfta.org.pl lub osobiście w sekretariacie KT.

Serdecznie zapraszamy! :)