Zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Kochani!

*** SZCZEGÓŁY REZERWACJI PONIŻEJ ***

W ramach V. Festiwalu Muzyki i Tańca Ars Veritas Vitae serdecznie zapraszamy na zwiedzanie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Spotykamy się w niedzielę 2 czerwca - pierwsza grupa o godz. 9:00 (dorośli i dzieci 11+ lat), druga grupa o godz. 10:00 (dorośli i dzieci młodsze do 11 lat).

Wstęp gratis - koszty pokrywa Rada Fundatorów MFTA.

Pod przewodnictwem Pana Bartłomieja Oskarbskiego zapoznamy się z bogatą historią Teatru jak i zwiedzimy gmach w poszerzonym zakresie normalnie nie dostępnym dla gości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dzieci jak i dorosłych, uczestników programów Fundacji jak i osoby niezrzeszone.

Rezerwacja miejsc bezpośrednio w sekretariacie KT (12-345-41-51) lub drogą mailową do Pani Sabiny Guzik (sguzik@mfta.org.pl). Liczba miejsc ograniczona. Przy zgłoszeniu proszę wyszczególnić liczbę dzieci i osób dorosłych.

Do zobaczenia w Teatrze!