Zobacz także:

Kalendarz roku szkolnego 2015/2016

Aktualności

Warsztaty XPERIMENT z Tańca Flamenco

Zapraszamy na kolejną serie warsztatów w ramach programu XPERIMENT - tym razem spotkanie i masterclass z tańca flamenco! Warsztaty będą prowadzone przez sławną tancerkę i nauczycielkę Luisę Maria Morea Peréz de Navarro. Pani Luisa przyjedzie do nas z Malagii w Hiszpanii :)

Zajęcia odbędą się dniach 13 i 14 listopada 2017 roku - poniedziałek i wtorek - w godzinach od 18.30 - 20.00.

Koszt warsztatów jest dofinansowywany przez Międzynarodową Fundację Talentów Artystycznych oraz przez Zespół Fuente de la Amapola. Warsztaty odbędą się w języku hiszpańskim. Na sali będzie obecna Pani Kasia Dziurdzik - Dyrektor Zespołu Fuente de la Amapola, która będzie służyła jako tłumacz dla uczestników.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 15 osób.

Zgłoszenia można dokonać mailowo na adres xperiment@mfta.org.pl lub osobiście w sekretariacie KT.

Przypominamy również, że 14 listopada zajęcia z tańca klasycznego klasy V oraz klasy VI nie odbędą się, gdyż zostaną odrobione 3 listopada.

Luisa Maria Morea Peréz de Navarro urodzona w Maladze, w 1974 roku. W wieku 7 lat rozpoczęła naukę w szkole Danza Carmen Fernanda gdzie po kilku latach zdobyła zawód tancerza ze specjalnością Clásico Español i Flamenco. W wieku 15 lat rozpoczęła występy na scenach flamenco (tablaos), tarasach i w hotelach Costa del Sol. Uczyła się u Carmen Fernanda oraz na licznych kursach znanych artystów takich jak: Eloy Pericet, Matilde Coral, Merche Esmeralda, La Tati, Carmen Ledesma. 

W wieku 19 lat poznaje gitarzystę José López Satorre i wspólnie pracują dla licznych grup flamenco wzdłuż całego wybrzeża oraz w innych prowincjach Hiszpanii a także w Niemczech, Egipcie, Indiach. W wieku 23 lat wychodzi za mąż za José i razem powołują do życia własną grupę flamenco o nazwie Flamenco Diquela. Współpracują z andaluzyjską agencją turystyczną oraz Turismo Costa del Sol podróżując po całym świecie (Francja, Niemcy, Holandia, Polska, Czechy, Austria, Węgry, Norwegia, Kanada, Chiny).

Obecnie pracuje jako nauczycielka w szkole, w której rozpoczęła przygodę z tańcem, u boku swojej nauczycielki Carmen Fernanda. Prowadzi zajęcia dla dzieci od 3 do 17 lat oraz dla dorosłych. Jednocześnie występuje wraz z grupą Flamenco Diquela u boku męża, gitarzysty José Satorre.

722-221-616
info@mfta.org.pl